Fandíme

Fandíme

Vidíme smysl ve výběru kvalitních potravin u kterých známe jejich původ. Koupí takových produktu se tak staráme o své zdraví a zároveň podporujeme ty zemědělce a dodavatele, kterým fandíme, protože dělají poctivou práci. V konečném důsledku tak každý ovlivňujeme rozvoj ekologického zemědělství.

 • Farma Klokočí

  Anička Hudská, jak sama krásně říká, hospodaří na malém kousku Českého ráje – pod skalami v Klokočí a v údolí řeky Jizery, s vyváženým poměrem polí a pastvin.

  O farmu se stará s láskou a podle toho její produkty také chutnají. Zelenina z Klokočí se může dostat i na váš stůl – v bedýnkách. V Turnově je rozváží Kateřina Rachmetov.

 • Český Česnek z Českého ráje

  Kamarád Vít Brodský se se svým týmem pěstuje a prodává pravý Český česnek. Snaží se ho pěstovat s lásku a ohleduplnému zacházení k půdě. Jejich snahy si moc vážíme a tak ji moc fandíme. Na jejich stránkách je vidět, že se snaží o to aby domácí produkt měl opět nějakou úroveň a název Český česnek lidem opět něco řekl.

 • Petr Hanuš

  Fandíme a podporujeme našeho dobrého kamaráda a skvělého grafika Petra Hanuše, který nás provází už od začátku naší existence. Jeho návrh loga ZAzemí má velké pozitivní ohlasy. Veškeré pakáty i tisk jsou jeho tvorbou. My mu za jeho služby moc a moc děkujeme a moc mu Fandíme.