Komunitní Zahrada

Máme pro vás komunitní zahradu

K nám na zahradu můžete přijít kdykoli, můžete si pěstovat vlastní zeleninu a nebo se jen tak procházet v trávě. Členstvím není podmíněno, že musíte mít svůj záhonek. Na zahradu můžete chodit jen tak, odpočinout si a být venku v příjemném prostředí.

Od letošní sezóny máme zahrady dvě. Každou na jiném konci Turnova. K zahradě na Šetřilovsku, kde máme také políčko jsme získali do pronájmu zahradu v Nudvojovicích.

Šetřilovsko – zahrada menší, oplocené záhonky, navazuje políčko, více klidu, zázemí v dřevěné chatce bez elektřiny – roční členství 600,-Kč

Nudvojovice – zahrada větší, celá oplocená, vhodná pro děti, pískoviště, zoo koutek, je to základna pro KPZku, je zde komunitní chov slepic, zázemí v dřevěné chatce s elektřinou – roční členství 1 200,-Kč

Po vyplnění přihlášky Vám přijde potvrzovací email s informacemi o platbě. Po zaplacení příspěvku se stanete členy pěstiteli na vybrané zahradě. Jako člen máte přístup na zahradu, kterou můžete využívat 7 dní v týdnu, máte možnost mít záhonek ( i více záhonků, dle domluvy ), můžete využívat chatku, nářadí, vodu, zázemí pro děti.

zde se můžete registrovat